Aroma olejová masáž

Aroma olejová masáž je velmi relaxační a harmonizující procedura, používající 100% přírodní oleje, do kterých se přidávají vonné esence dovezené z Thajska.

Naši zákazníci si před samotnou masáží mohou vybrat z několika druhů esencí, které jsou jim svou vůní nejpříjemnější. Masérka olej zahřeje na příjemnou teplotu a následně aplikuje na tělo. Samotná masáž má silné harmonizující účinky. Je optimálním prostředkem pro dosažení nejlepší fyzické kondice a psychické pohody, zvláště u zákazníků, kteří jsou pravidelně vystaveni každodennímu stresu a hektickému stylu života.

Podle druhu zvoleného oleje působí Aroma olejová masáž aromaterapeuticky a fyzioterapeuticky. V současné době nabízíme několik druhů masážních olejů. Aroma olejová masáž díky souladu klasických masérských hmatů a bioéterických olejů, vybraných individuálně dle aktuálního fyzického a psychického rozložení každého zákazníka, je dokonalou relaxací a terapií.

Aroma olejová masáž zapojuje přirozený smysl těla, vnímající vůni esenciálních olejů do procesu uvolňování stresu, zlepšení nálady a pozvednutí celkového dobrého pocitu. Přesto ale aroma masáž není pouze o vůních. Blahodárně působí na lidský organismus díky pronikání účinných látek z ovocných, rostlinných či květových olejů do pokožky a následného vstřebávání do krevního systému. Použité esenciální oleje jsou získané z přírodních produktů, proto snižují pravděpodobnost alergických reakcí na minimum.

Aroma olejovou masáž nabízíme v našem Thajském salonu Chang V Mariánských lázních jako samostatnou proceduru, která je dostupná v délce šedesáti a devadesáti minut. Dopřejte si nádherné uvolnění za doprovodu příjemné hudby a omamující vůně vámi vybraných esenciálních olejů nebo nechte hýčkat své nejbližší a dopřejte jim aroma olejovou masáž jako nádherný dárek.