Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž je velmi relaxační a harmonizující procedura, která je nejlepším prostředkem k dosažení správné psychické a fyzické rovnováhy. Při masážích jsou použity čistě přírodní esenciální oleje, které mají blahodárný vliv uvolňováním vůní na psychiku. Působí také ozdravujícími účinky na pokožku na pokožku. Následné střebávání léčivých éterických složek působí uvnitř našeho těla.

Před samotnou masáží si můžete vybrat ze široké nabídky olejů nejrůznějších vůní. K masáži se používají speciální aromatické oleje, esence se v našem thajském salonu pravidelně obměňují. Aktuálně používáme esence s vůní růže, šípku, levandule, divoké třešně, vanilky a mandarinky.

Thajská olejová masáž obsahuje prvky klasické thajské masáže i prvky indické ajurvédy, která se řadí mezi nejstarší léčby na světě. Thajská olejová masáž se na rozdíl od klasické thajské masáže provádí tak, že se působí menším tlakem na jednotlivé body. K masáži se používají se speciální oleje, příjemně zahřáté na takovou teplotu, aby příjemně hřály po celou dobu prováděné masáže.

Thajská olejová masáž příznivě působí na unavené svaly, které jsou hýčkány prostřednictvím jemných tlaků a zároveň léčivými složkami, obsaženými v éterických olejích.

Masáž se provádí na masážním stole, kdy se nejprve ruce, nohy a konečky prstů systematicky promasírují a pak se postupuje od temene hlavy přes šíji a páteř na zádové svaly, které se díky tomuto postupu báječně uvolní. Thajská olejová masáž se provádí až do celkového uvolnění těla.

Thajská olejová masáž má blahodárné účinky na bolesti zad, svalstva, příznivě působí při problémech s klouby. Má blahodárný účinek na lymfatický systém a krevní oběh. Posiluje imunitu a je výrobou prevencí před nejrůznějšími civilizačními nemocemi. Napomáhá k získání harmonie těla a ducha a tím se tělo snáze regeneruje.

Thajská olejová masáž je v našem Thajském salonu Chang v Mariánských Lázních prováděná po dobu šedesáti a devadesáti minut. Vyberte si jednu z variant a nechte se unést blahodárně působící masáží a odejděte jako znovuzrození nebo ji věnujte jako nádherný dárek svým nejbližším.