Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameni patří mezi nejpříjemnější relaxační a hravé masáže. Když thajská masérka obkládá tělo příjemně zahřátými lávovými kameny, vkládá je klientovi do dlaní, na chodidla i mezi jednotlivé prsty u nohou. Tělo je kameny během masáže také masírováno a během rituálu s nimi masérka příjemně chrastí.

Výjimečnost masáže spočívá právě v přikládání horkých lávových kamenů na tělo spolu s kombinací speciální masáže esenciálními aromatickými oleji a následném masírování kameny.

Lávové kameny jsou zahřáté na teplotu mezi padesáti a šedesáti stupni. Přikládají se na nejrůznější místa po celém těle, tam, kde jsou energetická centra. Do těchto center kameny předají svou teplotu, nahřejí je, uvolní a rozproudí energii v energetických meridiánech. Díky teplu a energické vibraci kamenů dochází k narušení bloků na energetických drahách. Vaše tělo získá potřebnou rovnováhu a harmonii. Nakonec se provádí ještě masáž hladkými lávovými kameny, které v těle rozproudí krev a podpoří lymfatický systém. Prohřátím dochází k uvolnění zablokovaných a ztuhlých svalů a zrychlí látkovou výměnu. Díky této proceduře dochází k detoxikaci organismu.

Masáž lávovými kameny má při pravidelném absolvování blahodárný vliv na pokožku, která je díky použitým esenciálním olejům pružná, hladká a vitální. Díky detoxikačním účinkům z těla vyplatí nežádoucí látky, má zeštíhlující efekt a významně přispívá k odstranění celulitidy. Prohřátí těla a uvolnění svalů napomáhá k celkovému zlepšení metabolismu a ozdravení těla od nejrůznějších civilizačních chorob. Masáž ovšem nedoporučujeme ženám v období těhotenství a lidem trpícími křečovými žilami či při nádorových nebo horečnatých onemocněních.

Masáž lávovými kameny si jistě zamilujete už při první návštěvě našeho Thajského salonu Chang v Mariánských Lázních. Pokud nevíte, čím byste udělali radost svým nejbližším, věnujte jim masáž lávovými kameni po dobu šedesáti nebo devadesáti minut jako dárek v našem salonu.