Royal bylinková masáž

Royal bylinková masáž během procedury kombinuje několik masážních technik a postupů. Masáž vychází především ze spojení klasické thajské masáže a relaxační olejové masáže s přikládáním horkých plátěných sáčků na body, kterými proudí energie do zbytku těla. Výsledkem kombinací těchto terapií je pak spojení všech jejich výhod a účinků a následné pozvolné uvolnění celého těla.

Při Royal bylinkové masáži jsou použity dovážené bylinky a koření z Thajska, sbírané dle nejpřísnějších podmínek tak, aby byl kladený důraz na jejich maximální blahodárné a léčivé účinky a zároveň se zachoval ekosystém tamní malebné přírody. Teplo ze směsi koření a bylinek postupně při masáži proniká do hloubky svalů, šlach a kloubů, kde účinně uvolňuje i dlouhodobé napětí a přináší úlevu od bolesti. Tato terapie napomáhá k naprostému uvolnění těla a pozvolnému odbourávání stresu.

Před začátkem Royal bylinkové masáže vám thajská masérka protáhne celé tělo a rozehřeje svaly. Poté je vaše tělo hýčkáno relaxační aromaterapeutickou olejovou masáží od plosek nohou až po šíji a krk. Na konci královské bylinné masáževám bude masérka přikládat na různá místa vašeho těla speciální látkové pytlíčky, naplněné tradiční směsí bylinek a kořením.Masáž se nedoporučuje pro ženy v pokročilém stavu těhotenství a lidem, trpícími na křečové žíly.

Účinky Royal bylinkové masáže

dlouhotrvající duševní uvolnění a odbourání stresu

zpevňuje a zjemňuje pokožku

přináší novou energii do celého těla

uvolňuje zatuhlé svaly, šlachy a klouby

posiluje nervový systém

 

Royal bylinková masáž je královskou masáží, kterou si s oblibou kupují i naši nejnáročnější klienti. Přijďte do našeho Thajského salonu Chang v Mariánských Lázních a poznejte sílu léčivých bylinek a koření ve spojení s tajuplnou klasickou thajskou masáží v kombinaci s relaxačními účinky aromaterapeutické olejové masáže, která vám přinese blažený pocit uvolnění a dobré nálady. Royal bylinková masáž bude také skvělým dárkem pro vaše nejbližší.