Sportovní masáž

Připravte své tělo k podání těch nejlepších sportovních výkonů, ať už jste profesionální nebo amatérský sportovec, pomocí intenzivní a regenerující sportovní masáže. Sportovní masáž má velký význam pro regeneraci i po sportovním výkonu a díky blahodárným účinkům masáže předchází vzniku nejrůznějšího poškození organismu.

Sportovní masáž je zaměřená na svaly a svalové skupiny, nejvíce namáhaných při konkrétním sportovním výkonu. Masáž pomáhá při akutní potřebě úlevy svalů a kůže. Stimuluje lokání lymfatické dráhy, odplavující látky a kyselinu mléčnou ze svalů.

Sportovní masáž navíc stimuluje celkové prokrvení těla a tím napomáhá k prokysličení všech orgánů a tkání, ovlivňuje svalové napětí a kloubní pohyblivost. Masáž svými účinky dokáže stimulovat nejen svaly, ale také nervový systém a psychiku.

Thajská masérka při sportovní masáži používá hlubší hmaty v rychlejším provedení. K masáži jsou používány esenciální oleje, a speciální emulze s thajskými bylinkami. Při pravidelné sportovní aktivitě se doporučuje sportovní masáž 2x týdně, pro prevenci 2x až 3x měsíčně. Sportovní masáž díky své intenzitě není vhodná pro těhotné ženy, pacienty léčící se onkologickým onemocněním nebo trpícími infekčními chorobami či horečnatým onemocněním.

Účinky sportovní masáže

  • mírní bolesti celkového pohyblivého aparátu a zlepšuje výkonnost těla
  • zvyšuje prokrvení kůže a odstraňuje odumřelé tkáně
  • detoxikuje organismus
  • napomáhá při regeneraci svalstva a tkání
  • zbavuje tělo pocitu ztuhlosti
  • je ideálním doplňkem k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě

 

Pokud patříte mezi aktivní sportovce, nechte se po těžkém tréninku hýčkat v našem Thajském salonu Chang v Mariánských Lázních, kde provádíme sportovní masáž po dobu šedesáti a devadesáti minut. Sportovní masáž bude také skvělým dárkem pro vaše nejbližší.