Antistresová masáž

Antistresová masáž je našimi klienty vnímána jako mimořádná masáž, která během chvíle dokáže navodit blažený pocit uvolnění a vyrovnání. Zbavte se napětí a stresu, kterému jste po celé dny vystavovány. Antistresová masáž má blahodárné účinky nejen za duševní zdraví, dokáže navodit pocit rovnováhy i v partnerském vztahu, umí posilnit pouto mezi vámi a vaším partnerem. Dále působí jako mimořádný lék na nejrůznější bolesti způsobené každodenním hektickým způsobem života.

Thajská antistresová masáž je doporučována všem klientům, kteří do našeho salonu přicházejí s pocitem psychického vyčerpání. Masáž je ideálním způsobem, jak tělu a mysli dopřát to nejlepší v podobě příjemné masáže za použití přírodních olejů s esenciálními oleji.

Parafínový olej s vonnými esencemi se nahřeje na příjemnou teplotu a přichází se k samotné masáži. Celá procedura začíná očitou chodidel. Následně pokračuje příjemná relaxační procedura na zádech, pokračuje se masáží ramen, šíje a hlavy. Masáž probíhá na lůžku, kdy masérka jemnými a vláčnými pohyby rukou dostane vaše tělo do naprostého uvolnění. Smyslem antistresové masáže je předat tělu ty nejlepší látky a zároveň osvobodit mysl od nahromaděného stresu.

Oleje, které jsou při proceduře používány, obsahují velké množství vitamínů a přírodních antioxidantů. Tyto látky pak chrání vaše tělo před volnými radikály, pomáhají udržovat vaši pokožku pevnou, pružnou a jemnou. Látky výrazně zpomalují její stárnutí.

Po absolvování masáže si v našem salonu ještě vychutnáte zelený čaj nebo vodu, abyste si příjemný pocit uvolnění užili co nejdelší dobu.

Účinky antistresové masáže

  • navozuje pocit rovnováhy mezi tělem a myslí
  • detoxikuje organismus
  • odstraňuje dlouhodobě nahromaděný stres
  • zvyšuje prokrvení pokožky

 

Přijďte do našeho Thajského salonu Chang a nechte ze sebe odplavit nahromaděný stres. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození! Tento pocit si nenechávejte pro sebe a zakupte dárkový poukaz na thajskou antistresovou masáž v délce šedesáti nebo devadesáti minut pro vašeho partnera nebo své nejbližší.