Thajská masáž zad a ramen 60 min.

Thajská masáž zad a ramen je ideální olejová masáž pro ty, kteří trpí na bolesti zad a šíje. Tato masáž může mít různou intenzitu, od velmi silné zdravotní, až po relaxační. Naši klienti, kteří pravidelně navštěvují naše Thajské studio Chang, mají vždy tuto thajskou masáž zad a ramen vždy individuální a to dle jejich aktuálního zdravotního stavu. Šedesátiminutová terapie je ideálním způsobem, jak své tělo zbavit zdravotních problémů, odbourání dlouhodobě nahromaděného stresu a špatné nálady.

Před začátkem thajské masáže se masérka klienta zeptá, jaké má zdravotní potíže a následně vyhodnotí intenzitu prováděných hmatů. Intenzita se během masáže libovolně upravuje dle aktuálního stavu každého klienta. Masáž se provádí vleže a používají se masážní oleje s přidáním éterických olejů. Masérka se věnuje pouze zádům, ramenům a šíji a nakonec i hlavě. Pokud chcete vynechat masáž hlavy, domluvte se s masérkou na toto postupu už před začátkem masáže.

Masáž zad a šíje má silné, zdravotní účinky. K částečnému ustoupení bolestí zad, šíje a ramen dochází již po masáži, úplná úleva se dostaví až třetí den po masáži. Pokud jsou zdravotní potíže klienta hlubší, je ideální masáž po pěti až sedmi dnech klidu zopakovat.

Po skončení masáže si každý klient může vychutnat v naší relaxační místnosti zelený čaj, při kterém se tělo příjemně uvolní a zakončí se tak příjemná procedura tímto očistným a zdraví prospěšným nápojem.

Účinky masáže

  • napomáhá při problémech bolavých zad a ramen
  • odplavuje z těla toxické látky
  • napomáhá ke zlepšení fyzické kondice
  • odstraňuje stres a špatnou náladu
  • ulevuje od problémů způsobených jednostrannou či těžkou námahou

 

Objevte sílu thajské masáže zad a ramen v našem Thajském salonu Chang v centru Mariánských Lázní, kde vám thajská terapeutka pomocí speciálních thajských technik dokáže pomoci při dlouhodobým problémům zad a ramen. Nechte hýčkat sebe a své nejbližší, pro které bude tato masáž originálním a milým dárkem.