Těhotenská masáž

Těhotenská masáž je vhodná pro všechny nastávající maminky, které potřebují zvláště ve vysokém stupni těhotenství ulevit od bolesti všem namáhaným partiím těla. Masáž probíhá ve speciální těhotenské poloze, ve které se budete vy i vaše miminko cítit dobře a díky dotekům terapeutky získáte tolik potřebnou relaxaci, uvolnění a odblokování ztuhlých partií svalů, šlach a kloubů. Těhotenská masáž napomáhá odstranit únavu a posiluje regeneraci celého organismu.

K masáži jsou používány oleje s příměsí bylin a koření, které mají blahodárný vliv na namáhanou pokožku v období těhotenství. Díky blahodárným účinkům, obsažených v oleji bude vaše pokožka při pravidelné návštěvě thajské těhotenské masáže chráněna před vznikem strií. Pokožka se stane vláčnější, pružnější a jemnější.

Thajská těhotenská masáž ulevuje od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, bolavých prsou a usnadňuje celkový průběh porodu. Masáž je vhodná pro těhotné ženy, které nemají žádné zdravotní problémy. Doporučuje se od čtvrtého měsíce těhotenství.

Masérka těhotnou ženu masíruje nejdříve na zádech a šíji, pak masíruje nohy a plosky nohou a naposled masíruje bříško. Aromatické oleje napomáhají těhotným ženám vyrovnat se s fyzickou a emocionální zátěží.

Účinky masáže

  • snižuje stres a napětí, prospívá toku živin k dítěti
  • zlepšuje metabolismus
  • napomáhá při bolestech hlavy a pocitů nevolnosti
  • zlepšuje spánek a správnou funkci svalů, zejména v oblasti zad
  • zbavuje pocitu těžkých nohou a dalších těhotenských potíží

Nechte se hýčkat originální thajskou masáží v našem Thajském salonu Chang v Mariánských lázních a zbavte své tělo všech nepříjemných pocitů, vyvolaných obdobím těhotenství. Těšte se z příjemného uvolnění, relaxace a pocitu pohody, který vám zůstane po dlouhou dobu. Nebo naší šedesátiminutovou těhotenskou masáž dopřejte své nejlepší kamarádce, jako dárek.