Masáž zad

Thajská masáž zad, krku a šíje je jednou z nejoblíbenějších a nejčastěji prováděných thajských masáží v našem Thajském salonu Chang, neboť každodenní stres v práci, rutinní práce a hektický způsob života jsou výsledkem bolavých zad, ramenou a zatuhlé šíje. Masáž zad se doporučuje alespoň jednou měsíčně, jako prevence proti nepříjemným pocitům a odplavení nežádoucích toxických látek z těla, které mohou vést k civilizačním onemocněním.

Masáž zad je ideální způsob, jak se zbavit veškerých bolestí, stresu a následného navození příjemného pocitu a duševní vyrovnanosti. Pokud patříte k lidem, kteří pracují při sedavém zaměstnání u počítače nebo za volantem, je pro vás tato intenzivní, hloubková masáž jako stvořená.

Oproti klasické masáži zad a šíje je thajská masáž zad prováděná hnětením měkkých tkání thajské masérky, která pomocí ruky kombinuje akupresuru a tím dochází k uvolnění svalů, šlach a kloubů.

Masáž zad uvolňuje zatuhlé nebo namožené svaly, odblokuje křeče, snižuje napětí, bolest svalů a měkkého tkaniva. Také poskytuje úlevu od chronických bolestí, zmírňuje bolesti migrény a léčí bolesti hlavy. Navíc je skvělým prostředkem, jak vyrovnat psychickou a fyzickou rovnováhu.

Účinky masáže

  • uvolňuje ztuhlé svaly, jemné tkáně a působí proti chronickým bolestem
  • působí proti stresu, odbourává bolesti hlavy a migrény
  • předchází chronickým bolestem zad
  • navozuje celkovou relaxaci a uvolnění organismu
  • rychle ulevuje od problémů zad způsobených těžkou, jednostrannou námahou
  • masáž šíje podporuje prokrvení mozku a vyvolává dlouhodobé zlepšení nálady

Thajská masáž zad je nejlepší metodou k dosažení a udržení dobré fyzické kondice, zvláště při sedavém zaměstnání či jednostranném zatížení zad. Přijďte si do našeho Thajského salonu Chang v Mariánských lázních vyzkoušet tuto zázračnou proceduru a nezapomeňte ani na své blízké, v podobě zakoupení dárkové kartičky na masáž zad, která bude skvělým dárkem.