Detoxikační masáž plosky nohou 60 min.

Thajská detoxikační masáž plosky nohou je neuvěřitelně intenzivní a zážitková procedura, která má výrazný zdravotní účinek. Masáž plosky nohou je velmi podobná reflexní lymfatické masáži plosek nohou, vhodně doplňuje reflexní terapii chodidla a pohybového aparátu. V Thajsku je tato masáž pozitivně vnímána pro udržení tělesného i duševního zdraví člověka. Masáž dokáže léčit nejrůznější nemoci.

Detoxikační masáž plosky nohou se provádí dlaněmi nebo dřevěným kolíčkem. Na vašich nohách je nesčetné množství reflexních bodů a zón, které jsou pomocí stlačování a masáži holenní části nohy, prstů, nártů a celých bérců stimulovány a tím přímo působí na vnitřní orgány. Masáž dále zbavuje tělo nahromaděného stresu a příznivě ovlivňuje tok energie po celém těle.

Detoxikační masáž plosky nohou uvolní vaše namáhané nohy po celodenním shonu a stání na nohách. Reflexní masáž je vhodnou volnou při bolestech či zablokování krční páteře, zad, kloubů a plotének, dále slouží jako podpora lymfatické drenáže.

Použité oleje s esencemi mají blahodárný vliv na pokožku. Účinné látky obsažené v oleji zanechávají pokožku vláčnou, pružnou a jemnou. Léčí řadu kožních onemocnění, včetně popraskání kůže.

Účinky masáže

  • napomáhá při špatné funkci vnitřních orgánů
  • pomáhá odblokovat krční páteř, léčí bolesti zad, kloubů a plotének
  • působí protizánětlivě
  • pomáhá detoxikovat organismus
  • zanechává pokožku zdravou a vláčnou
  • působí jako antistresová terapie
  • napomáhá udržovat duševní a fyzickou harmonii

Přijďte do našeho Thajského salonu Chang v Mariánských Lázních vyzkoušet blahodárné účinky detoxikační masáže plosky nohou, která trvá šedesát minut. Masáží se zbavíte i dlouhodobě nahromaděného stresu a posílíte organismus. Masáž plosky nohou bude také skvělým dárkem pro vaše nejbližší.