Masáž konopnou mastí se zábalem

To nejlepší pro milovníky opravdového odpočinku nabízí našimi klienty velmi žádaná masáž konopnou mastí se zábalem. Vložte své tělo i mysl do rukou thajské terapeutky, která pomocí konopné masti odplaví z vašeho těla nahromaděný stres, odblokuje ztuhlé svaly a navodí pocit rovnováhy mezi tělem a duší. Dopřejte si chvíle nerušeného relaxu na konci kde, který si zasloužíte!

Konopná masáž se zábalem vychází z přírodní síly konopí, regenerující nejen bolavé tělo, ale také mysl. V této masáži je mnoho blahodárných účinků. Konopí se vstřebává pokožkou až do krve, čímž v těle stimuluje samoozdravné procesy. Výživná konopná mast zanechá vaši pokožku vláčnou, pružnou a na dotek velmi jemnou. Při pravidelné návštěvě této masáže se vaše pokožka ozdraví od nejrůznějších ekzémů, špatně se hojících ran a napomáhá také při výskytu akné. Konopí se na Východě používalo v lidovém léčitelství už po celá tisíciletí. Nechte se proto hýčkat touto přírodní energií a dopřejte si odpočinek s konopnou masáží.

Konopná masáž je doprovázená příjemnou relaxační hudbou. Samotná masáž spočívá v masírování přírodníkonopnémasti, bohaté na mnoho léčivých složek včetně nenasycených mastných kyselin, které si tělo samo nedokáže vyrobit. Na konci masáže je pak vaše tělo zabaleno do hřejivého zábalu pro dosažení optimální relaxace a maximálního vstřebání léčivých účinků konopí. Tato masáž se nedoporučuje lidem, kteří trpí srdečními chorobami, epilepsií či jinými vážnými onemocněními.

Účinky masáže

  • napomáhá z těla odplavit jedovaté látky
  • má blahodárné účinky na tělo a mysl
  • odstraňuje bolest svalů, kloubů a měkkých tkání
  • má hojící a ozdravné účinky na pokožku
  • je přírodním zdrojem vitaminů, které si tělo nedokáže samo vyrobit

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet zázračné ozdravné účinky konopí a nechte se hýčkat pod rukama profesionální thajské masérky v našem Thajském salonu Chang v Mariánských Lázních. Masáž konopnou mastí se zábalem, bude skvělým a velmi originálním dárkem pro vaše blízké.