Masáž hlavy 30 min.

Masáž hlavy je část tradiční thajské masáže, kterou si klienti s oblibou zakupují pro své blahodárné účinky a pro navození příjemných pocitů. Tlaková masáž se zaměřuje na unavené svaly v oblasti ramen, zad, hlavy a krku. Uvolňuje ztuhlé svaly, které v opačném případě vyvolávají pocity bolesti. Uvolněním těchto svalů získáte pocit relaxace a odstraníte chronické svalové bolesti. Masáž hlavy se doporučuje klientům, kteří jsou v práci vystaveni každodennímu stresu.

Při thajské masáži hlavy pokládá thajská fyzioterapeutka svého klienta, oblečeného do pohodlného oblečení, do nejrůznějších poloh, při kterých masíruje speciální body pro akupresuru. Tímto způsobem odblokuje toky energií a stimuluje vyvážený tok energie celým tělem. Masáž hlavy blahodárně působí na vitalitu a pohyblivost, zbavuje tělo dlouhodobě nashromážděného stresu a fyzického napětí.

 

Thajská bezolejová masáž hlavy, nazývána „suchá,“ se zaměřuje na vyladění a synchronizaci obou hemisfér i hloubkové relaxaci celého nervového systému. Tato suchá masáž hlavy dokáže zbavit mysl stresu, protahuje šíjové a trapézové svaly a to díky tlaku na nejdůležitější energická centra pokožky hlavy, vlasové části i obličeje, zátylku, šíje a krku. Zbavuje veškerého napětí a bloků, snižuje krevní tlak, posiluje imunitu a navozuje dlouhodobý stabilní fyzický a psychický stav.

Účinky masáže

  • napomáhá při bolestech krční páteře
  • léčí bolesti hlavy a migrény
  • pomáhá při lehké mozkové dysfunkci
  • zklidňuje organismus
  • působí proti nespavosti
  • dlouhodobě navozuje příjemný a stabilní duševní stav

 

Přijďte do našeho Thajského salonu Chang v Mariánských Lázních, vyzkoušet si tuto tradiční thajskou masáž hlavy, která vás zbaví stresu a napětí a vykouzlí na vašem obličeji úsměv. Masáž hlavy bude milým dárkem pro vaše nejbližší, k nejrůznějším významným událostem