Masáž nohou nebo zad 30 min.

Thajská masáž nohou je velmi příjemnou procedurou, která spočívá v masáži plosek nohy dlaněmi, prsty, dřevěným kolíčkem, stlačováním nejrůznějších reflexních bodů a masáží holenní části. Masáž nohou patří mezi našimi klienty k nejoblíbenější části celkových thajských masáží. Proto i tato samotná procedura je velmi žádanou masáží i u těch nejnáročnějších klientů.

Masáž nohy je výjimečná svojí technikou, která je umocňována jak přirozenou masáží, tak masáží kolíčkem. Masáž nohou je příjemnou terapií podpořenou skvělými protahovacími hmaty, reflexním účinkem a příjemným tlakem na konkrétní místa. Klient zažívá naprosté uvolnění nohou, zbaví se stresu, únavy a pocitu těžkých nohou.

Thajská masáž nohou nebo zad je prováděna pomocí olejů s éterickými oleji, které obsahují směs bylin a koření, dovezených z Thajska. Toto složení má blahodárný vliv na pokožku, která je po masáži plná vitality, pružnosti, je hebká na dotek a zároveň je zbavena toxických látek. Pravidelnou návštěvou masáží nohou se zbavíte kožních problémů i popraskané kůže, získáte navození správné harmonie těla a mysli a zbavíte se dlouhodobě stresu.

Thajská masáž vychází z nauky tělesných energetických drah, spojující články mezi chodidly, jednotlivými částmi těla a veškerými orgány a žlázami. Stimulace jednotlivých reflexních bodů přispívají k dobré funkci jednotlivých orgánů, mají přímý vliv na celý organismus a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.

Účinky masáže

  • zbavuje tělo stresu
  • napomáhá správné funkci orgánů
  • navozuje pocit uvolnění
  • napomáhá při regeneraci pokožky
  • působí jako prevence před civilizačními chorobami

 

Navštivte náš Thajský salon Chang v centru Mariánských Lázní a vyzkoušejte si tuto neobyčejnou třicetiminutovou masáž nohou nebo zad, která vám dodá pocit svěžesti, nové energie a zbaví vaše nohy nepříjemného unaveného pocitu. Masáž nohou nebo zad bude také krásným dárkem pro vaše nejbližší.